IDENTYFIKACJA WIZUALNA

To nasza specjalność – tworzymy projekty graficzne logo, budujące wizerunek firmy lub produktu czy tożsamość marki.

Pracę zaczynamy od szczegółowego wywiadu aby jak najpełniej zrozumieć potrzeby Klienta. Badamy rynek aby jak najlepiej pokazać markę czy produkt. Sprawdzamy trendy specyficzne dla branży i dostosowujemy nasze propozycje tak, aby mozliwie najlepiej pozycjonować je wśród konkurencji.

W trakcie tworzenia identyfikacji wizualnej tworzymy tzw. Księgę Znaku, która jest  instrukcją o tym, jak właściwie powinno stosować się logotyp w projektach marketingowych. W Księdze Znaku znajduję się zaakceptowany logotyp wraz z opisem – schematy kolorystyczne Pantone CMYK czy RGB, informacje o polach ochronnych, użytych czcionkach jak również wzory dobrego, jak i złego stosowania.

Kolejnym wariantem jest stworzenie tzw. SIW – Systemu Identyfikacji Wizualnej. Oprócz zastosowania logo w różnych wariantach proponujemy naszym Klientom stworzenie spójnej linii dokumentów i druków firmowych (np. papier firmowy, ulotki reklamowe, teczki ofertowe, wizytówki, foldery produktowe etc.).

Dopiero tak zbudowany wizerunek firmy to podwaliny do długofalowej pełnej prezentacji produktów, marki czy skutecznych marketingowo relacji z klientami.

Oczywiście prace projektowe kończymy fizyczną produkcją wszystkich tych materiałów. Pozwala to na pełną kontrolę nad ostatecznym wyglądem zamówionego materiału.